Vídeos Peppa Pig

5.0.0

Androidinizde Peppa Pig'in keyfini çıkarın

oy
0

628.9k

Bu uygulamayı oyla

Eğer çocuklarınız, yeğenleriniz ya da torunlarınız varsa muhtemelen son yılların en popüler çizgi filmlerinden Peppa Pig'i biliyorlardır. Videos Peppa Pig ilk üç sezonu İspanyolca olan böylece Peppa ile ne zaman ve nerede isterlerse eğlenebilecekleri bir Android uygulamasıdır.

Bu uygulama ile minikleriniz yapacak başka bir şey olmadığı zaman onları sakinleştirecek ve eğlendirecek favori TV programlarını istedikleri zaman izleyebilecekler. Bu sayede eğlendikleri bir şeyi yaparken rahatladıklarından emin olabilirsiniz. Videos Peppa Pig'in ara yüzü o kadar basittir ki çocuklar yardım almadan kendi kendilerine bölümleri seçip oynatabilirler.

Bu uygulamada her biri on bölümden oluşan ilk üç sezon bulunmaktadır. Herhangi bir bölümü izlemek için sadece üstüne tıklamanız yeterlidir. Yeni bir sekme otomatik olarak alakalı video ile Youtube'da açılır. İnternet bağlantınız olduğu sürece bu aile dostu çizgi filmin ilk 30 bölümünü izleyebilirsiniz.

Çocuklarınızın, yeğenlerinizin ya da torunlarınızın Videos Peppa Pig uygulaması ile bu güzel TV programının keyfini çıkarmasına izin verin. TV'den izleyemeseler bile onları saatlerce eğlendirin. Tamamen İspanyolcadır ve miniklerinizi sabah, öğleden sonra ve gece eğlendirmenize yardımcı olur.
Uptodown X